O Nas

Jesteśmy grupą doradców finansowych specjalizujących się w zagadnieniach związanych z leasingiem różnego rodzaju środków trwałych: pojazdów (auto-leasing) oraz maszyn a także kredytem na zakup samochodu.

Nasze ponad 15 letnie doświadczenie w oferowaniu w/w form finansowania jest poparte wieloletnią praktyką, nabytą podczas pracy w licznych instytucjach bankowych takich jak: PKO Bank Polski S.A., Bank Millennium S.A., BPH S.A., Getin Noble Bank S.A., Getin Leasing S.A., BNP Paribas Bank S.A., Idea Bank i wielu innych.

Znamy oferty i procedury wiodących firm leasingowych i banków w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie w szybki sposób dopasować ofertę finansowania do bieżących potrzeb naszych Klientów. Bacznie obserwujemy rynek usług finansowych, dlatego z naszą pomocą, uzyskają Państwo dostęp do rozwiązań mających pozytywny wpływ na rozwój Waszych firm.

Wiedzę z zakresu bankowości ustawicznie aktualizujemy i poszerzamy w oparciu o zagadnienia związane z księgowością, rachunkowością oraz prawem podatkowym. Dzięki temu, jesteśmy w stanie, dopasować produkt finansowy na „miarę” potrzeb naszych Klientów, dostosowując go do profilu i specyfiki branży. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam uzyskać status ekspertów leasingowych, wyróżniający nas z licznego grona doradców finansowych. 

Leasing jest ofertą finansowania zakupu środków trwałych skierowaną do przedsiębiorców. Ma ona umożliwić inwestycje w nowe technologie, (samochód, sprzęt: budowlany, rolniczy, transportowy i inne) poprawiające konkurencyjność podmiotów w obrocie gospodarczym. Naszym celem jest znalezienie optymalnych rozwiązań finansowych dla naszych Klientów. Dlatego, do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Rozpoznajemy potrzeby i staramy się dopasować do nich produkty bankowe, tak aby móc je zaspokoić. Stąd też wynika nasza polityka i zaangażowanie w pomoc Klientowi, na każdym etapie realizacji transakcji. Nawet po zawarciu umowy, monitorujemy przebieg spłaty zobowiązań naszych Klientów, służąc pomocą w codziennych relacjach z podmiotem finansującym. Mamy pełną świadomość tego, iż zadowolenie Klienta przeradza się w nasz osobisty sukces. 

Pozwól, aby nasz zapał, operatywność i wiedza stały się motorem napędowym sukcesu Twojej firmy. Zaufało nam setki firm, dołącz do ich grona a nasze wzajemne, długoletnie relacje zbudujemy w oparciu o solidny fundament wysokiej jakości obsługi, którą ze swej strony gwarantujemy.

Nasza oferta jest skierowana do Klientów z całej Polski. W dobie globalizacji, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich rodaków. Mamy rownież liczne kontakty handlowe z dostawcami z całego kraju. Wykorzystujemy je, w celu pomocy naszym Klientom w znalezieniu konkretnego samochodu lub innego środka trwałego mającego być przedmiotem umowy.

Do każdego Klienta zainteresowanego pozyskaniem korzystnego finansowania jesteśmy w stanie pofatygować się osobiście, celem rozpoznania jego indywidualnych potrzeb i dopasowania najbardziej optymalnej oferty leasingu czy kredytu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

KONTAKT

Biuro: 84-240 Reda,
ul. Spółdzielcza 7
530 949 927
783 949 927
531 949 927
biuro@pomorski-leasing.pl,

 

NASZ ZESPÓŁ

Agnieszka Strzelczyk
Specjalista ds. leasingu i kredytu samochodowego
530 949 927
email: agnieszka@pomorski-leasing.pl

Mateusz Strzelczyk
Specjalista ds. leasingu i kredytu samochodowego
783 949 927
email: mateusz@pomorski-leasing.pl

Paulina Dettlaff
Wsparcie sprzedaży
531 949 927
email: biuro@pomorski-leasing.pl

Wykonanie: newww.pl